Malé podzimní povídání ...

08.11.2014 12:30

Podzimní brigáda ve školce 18.10.2014

  Velké poděkování patří všem, kdo se podíleli na tomto "projektu" pracovně , nebo i jinou pomocí.
  Jmenovitě ...Vendula Tomandlov
á, Roman Duspiva, František Churan, Jan Zavadil, Petr Salcer, Lenka Petrášková, Marie Mráčková, Lucie Scheinkonigová, Pavel Roba, p. Šafránková a manželé Smíškovi, Klímovi, Kopeční, Hořejší, Polákovi a mé drahé kolegyně...Šárka, Magda, Dana a Milada.
  Samozřejmě patř
í dík i dětským pracantům :-) Vendulce, Románkovi, Simonce, Valince, Vojtíkovi, Aničce, Honzíkovi, Jiříkovi, Barušce, Milánkovi, Mariánce, Sárince, Filípkovi, Jáchymkovi, Karolínce, Alexovi, Jáchymovi, Mikulášovi a Kristiánovi.

  Věřím, že naše školka se výrazně posunula k těm, které mají krásnou zahradu, upravené okolí i interiér a hlavně se v ní potkávají lidé, kteří si mají co říct a není jim toto místo lhostejné.

  Buďte na sebe pyšní, jen díky Vaší práci a věnovanému času se máme čím chlubit.

 

... PODÍVEJTE SE NA FOTOGRAFIE !

 

MÁŠA

 

  Stejně tak bychom chtěly poděkovat dalším pomocníkům…p. Fischbeckovi za opravy tříkolek, p. Frišové za ušití sukýnek, p. Jindrové za krásné kapsáře na hřebeny, p. Kopečnému za opravy dřevěných trakařů, p. Burcarovi a p. Šimkovi za opravy traktorů, p. Binh Ngothimy za občerstvení na brigádu, p. Opekarové za ušití potahu na matraci a p. Salcerovi za přípravu budoucí kuchyňky a ponku pod pergolu.

  Ještě stále máme dost práce pro další dobrovolníky...natírání starého nábytku, truhlářské práce a další.

  Uvítáme i finanční dary na obnovu „vozového parku“ tzn. na nákup koloběžek, „odstrkovadel“, kočárků a dalších věcí. Tohle vše je samozřejmě dobrovolné a v jakékoliv výši. Každý dárce obdrží řádnou smlouvu o poskytnutí finančního daru.

Podrobnější informace u vedoucí učitelky Bc. M. Dušákové