JARNÍ BRIGÁDA 25.4.2015

16.06.2015 06:45

JARNÍ BRIGÁDA 25.4.2015

Hezké počasí a moc fajn parta lidí...

...rodiče i s dětmi, zaměstnanci a přátelé školky se sešli v tomto prosluněném sobotním dopoledni na zahradě naší školky a v dobré náladě pomohli k jejímu lepšímu vzhledu. Ze srdce jim všem děkuji a poděkování jim patří i od dalších kolegyň.

Vážíme si jejich práce i nadšení, udělali spoustu práce plánované a ještě dost navíc.

 

A co se tedy udělalo?

  Byly opraveny nášlapné dlaždice u schodiště, obroušeny i ukotveny stávající kůly a upraveny i doplněny vrstvy u smyslového chodníku. Byly vyplety a očistěny záhony a chodníky, obnovena hrana celého pískového podloží u prolézačky, zameteno mnoho metrů plochy. Zaříznuty a obroušeny špalky na posezení dětí, odklizen balík slámy. Na stromě se nám objevily veverky i s košíkem na šišky, nad pískovištěm vahadla na kyblíky a branky na fotbal byly napevno sešroubovány. V koupelnách tříd byly namontovány police na kelímky s kartáčkem. Tímto děkujeme za výrobu zmíněných polic p. Míkovi a zároveň za zhotovení laviček k posezení na kopci "Šibeničák" panu Duspivovi a Klímovi.

 

Ještě jednou děkujeme všem, kteří se zúčastnili:

p.Fischbeck,p. Klimeš, p. Molnárová, p. Petrášková, manželé Klímovi, p.Tomandlová, p.Duspiva, manželé Kotlárovi, p.Paráček, p. Raček, p. Kopřivová, p.Kopečná, p. Prayerová

a ze zaměstanců Věrka Marečková, Dana Pimparová, Šárka Macsayová, Milada Podhorová a Máša Lamačová.

 

A samozřejmě nesmíne zapomenout na malé pomocníčky: Stelinku, Valinku, Nelinku, Tomáška, Romík, Mikuláše, Kristiána, Jáchyma, Míšu, Barušku P., Jáchymka K., Nelinku P., Barunku M., Evičku a Fildu.